Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Nazwa ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Opis Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania i doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (t.j. Dz.U.z 2018 r. poz. 180) Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej udostępnia Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na ogólnopolskiej platformie ePUAP i na Platformie e-Usług Publicznych PeUP oraz akceptuje formaty elektroniczne wymienione w niniejszym rozporządzeniu.Adres EPUAP Adres elektronicznej skrzynki podawczej na portalu epuap.gov.pl:/umdg_2465011/skrytka
Adres PeUP Platforma e-Usług Publicznych PeUP


Wymagania
Korzystanie z usług Urzędu w postaci elektronicznej trzeba rozpocząć od założenia skrzynki kontaktowej:

na platformie ePUAP (www.epuap.gov.pl) > Zarejestruj się (więcej informacji znajduje się w dziale Pomoc na platformie ePUAP)
 
lub na platformie PeUP (https://eurzad.dg.pl )> Zarejestruj się, jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie. Logowanie do skrzynki kontaktowej odbywa się za pomocą hasła lub poprzez Węzeł Krajowy.

Po zalogowaniu się i wybraniu odpowiedniej usługi oraz wypełnieniu formularza elektronicznego należy opatrzyć go za pomocą:
   kwalifikowanego podpisu elektronicznego,
   podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP.

Wymagania i akceptowane formaty.
Formaty załączników: DOC, DOCX, RTF, XLS, CSV, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG , PDF, ZIP.
Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego wraz z załącznikami, możliwy do doręczenia z wykorzystaniem Elektronicznej Skrzynki Podawczej, to 10 MB.
         

Dokumenty elektroniczne można dostarczać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Biura Obsługi Klienta (stanowisko nr 14 Informacja - Biuro Podawcze) mieszczącego się w budynku przy ul. Granicznej 21 w Dąbrowie Górniczej na następujących nośnikach danych:   na nośnikach informatycznych typu pendrive lub CD/DVD. Wymienione nośniki powinny mieć możliwość zapisu Urzędowego Poświadczenia Odbioru.
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2023-04-25 08:48:34
Data utworzenia 2008-05-19
Data udostępnienia 2008-05-19 15:22:17
Osoba odpowiedzialna Anetta Sęk
Udostępnił Anastazja Wypych