Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

2013-01-15
Nabór elektroniczny do przedszkoli, szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi (z wyjątkiem szkół specjalnych) oraz żłobka
W przedszkolach, szkołach podstawowych z oddziałami przedszkolnymi (z wyjątkiem szkół specjalnych) oraz żłobku, dla których organem prowadzącym jest gmina Dąbrowa Górnicza, nabór wychowanków na rok szkolny 2013/2014 będzie prowadzony w formie elektronicznej.  Będzie on trwał przez 2 tygodnie - od 11  do 26 marca 2013 r.

System elektroniczny da możliwość pełnego wykorzystania miejsc w miejskich przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych i żłobku. Od czasu wprowadzenia tego systemu ustalone zasady przyjmowania dzieci będą jednakowe we wszystkich placówkach prowadzonych przez gminę Dąbrowa Górnicza. Dodatkowo - kolejność składania podań nie wpłynie na wynik rekrutacji. Nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych specjalnych będzie prowadzony na dotychczasowych zasadach.

Wszelkie informacje dotyczące naboru elektronicznego zostaną przekazane rodzicom w lutym 2013 r. poprzez plakaty, ulotki dostępne w przedszkolach, szkołach podstawowych i żłobku oraz innych budynkach użyteczności publicznej, jak również na stronie internetowej naszego miasta, Biuletynie Informacji Publicznej i w "Przeglądzie Dąbrowskim".

Nabór elektroniczny będzie ułatwieniem dla rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka. Dzięki tej uproszczonej formie nie będą oni musieli przechodzić całego procesu rekrutacji.

Elżbieta Gęca
Naczelnik Wydziału Oświaty
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2013-01-15 14:39:58
Data utworzenia 2013-01-15
Data udostępnienia 2013-01-15 14:39:53
Osoba odpowiedzialna Magdalena Chojnacka
Udostępnił Magdalena Chojnacka