Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Menu Opis Data Czynność Osoba Symbol
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2021-09-02 09:53:25 Aktualizacja Anastazja Wypych ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2021-09-01 11:42:50 Aktualizacja Krzysztof Nowicki ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2021-05-20 15:43:45 Aktualizacja Anastazja Wypych ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-12-07 11:22:19 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-10-14 09:21:27 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-10-14 09:13:12 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-07-14 08:07:14 Aktualizacja Karol Chruściel ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-07-13 14:31:57 Aktualizacja Karol Chruściel ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-04-24 08:59:28 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-04-23 17:15:04 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-04-23 15:24:24 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-04-09 14:32:12 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-02-20 10:36:23 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-02-19 15:48:19 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-02-12 09:33:31 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2020-01-23 09:54:29 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-11-05 11:47:56 Aktualizacja Krzysztof Nowicki ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-09-16 14:25:29 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-07-03 13:27:38 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-07-02 13:55:31 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-05-14 10:02:07 Aktualizacja ADMINISTRATOR SYSTEMOW ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2019-03-19 14:40:19 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-12-06 12:13:16 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 15:07:25 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 14:56:27 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 14:44:39 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 12:56:03 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 11:47:05 Aktualizacja Anna Lorenc - Fatyga ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 08:59:42 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-26 08:24:18 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-22 14:08:51 Aktualizacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009
Władze Miasta Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza (od 21.11.2018 r.) 2018-11-22 13:38:36 Publikacja Agnieszka Przybyszewska ZARZAD009