Strona BIP wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji oferowanych usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych plików.
W innym przypadku prosimy o opuszczenie portalu.
Strona Główna Strona Główna Strona Główna logo urzędu
Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
Szukaj...
Dane podmiotu
Spis podmiotowe
Menu przedmiotowe
Inne
 
Ogłoszenia Drukuj...
2013-01-15
Nabór elektroniczny do przedszkoli, szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi (z wyjątkiem szkół specjalnych) oraz żłobka
W przedszkolach, szkołach podstawowych z oddziałami przedszkolnymi (z wyjątkiem szkół specjalnych) oraz żłobku, dla których organem prowadzącym jest gmina Dąbrowa Górnicza, nabór wychowanków na rok szkolny 2013/2014 będzie prowadzony w formie elektronicznej.  Będzie on trwał przez 2 tygodnie - od 11  do 26 marca 2013 r.

System elektroniczny da możliwość pełnego wykorzystania miejsc w miejskich przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych i żłobku. Od czasu wprowadzenia tego systemu ustalone zasady przyjmowania dzieci będą jednakowe we wszystkich placówkach prowadzonych przez gminę Dąbrowa Górnicza. Dodatkowo - kolejność składania podań nie wpłynie na wynik rekrutacji. Nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych specjalnych będzie prowadzony na dotychczasowych zasadach.

Wszelkie informacje dotyczące naboru elektronicznego zostaną przekazane rodzicom w lutym 2013 r. poprzez plakaty, ulotki dostępne w przedszkolach, szkołach podstawowych i żłobku oraz innych budynkach użyteczności publicznej, jak również na stronie internetowej naszego miasta, Biuletynie Informacji Publicznej i w "Przeglądzie Dąbrowskim".

Nabór elektroniczny będzie ułatwieniem dla rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka. Dzięki tej uproszczonej formie nie będą oni musieli przechodzić całego procesu rekrutacji.

Elżbieta Gęca
Naczelnik Wydziału Oświaty
Szczegóły publikacji...
    Data ost. zmiany: 15 stycznia 2013
    Wszystkie zmiany
Licznik odwiedzin: 21296802 Oficjalna strona o BIP